Головна » 2015 » Березень » 30 » ФЧО 2015 Швидкі Шахи та Бліц серед чоловіків
00:35
ФЧО 2015 Швидкі Шахи та Бліц серед чоловіків
30 березня 2015 року

В Івано-Франківському дитячо - юнацькому шаховому клубі " Дебют " відбулися Фінальні турніри Чемпіонатів області 2015 року зі Швидких Шахів і Блискавичної Гри в Шахи серед чоловіків . Звання найшвидшого прикар-патського шахіста виборювали 22 гравці . Серед учасників : 1 Майстер Фіде , 8 Кандидатів у Майстри спорту України та 11 першорозрядників . Чемпіоном області зі Швидких Шахів став тренер - викладач Івано - Франківсь-кої ДЮСШ № 3 Майстер ФІДЕ Ігор Кобилянський - 8½ очок . Срібло здобув Кандидат в Майстри спорту Всеволод Ритенко , а бронзову нагороду в останньому турі виборов Кандидат у Майстри спорту Ярослав Хованець із Івано - Франківська . Приз найкращому першорозрядников і отримав Василь Петриляк з Івано - Франківська .

За перемогу в турнірі зі Блискавичної Гри в Шахи змагалися 18 гравців , зокрема , 1 Майстер ФІДЕ, 6 Канди-датів у Майстри спорту та 10 першорозрядників . На кожну партію гравці мали 3 хвилини та ще додатково отримували по 2 секунди на кожен хід починаючи з першого . Долю першого місця вирішили  в останній партії турніру . Відразу два учасники набрали по 8 очок і лише за додатковим показником Чемпіоном  області 2015 року зі Блискавичної Гри в Шахи став Майстер ФІДЕ Ігор Кобилянський . Срібло в активі  Кандидата в Майстри спорту України коломиянина Романа Давимуки . Бронзу розділили Кандидати в Майстри  спорту України калушанин Всеволод Ритенко та Роман Луців з Івано - Франківська . Найкращі серед  першорозрядників - Юрій Купчак із Тисмениці та Іван Мартищук із Івано - Франківська .

Щиро вітаємо всіх переможців і призерів Чемпіонатів області серед чоловіків !